See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO, W TYM DOPOSAŻENIA PORADNI KARDIOLOGICZNEJ SZPITALI TCZEWSKICH S.A. W SPRZĘT MEDYCZNY
Beschreibung: DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO, W TYM DOPOSAŻENIA PORADNI KARDIOLOGICZNEJ SZPITALI TCZEWSKICH S.A. W SPRZĘT MEDYCZNY Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 12 pakietów. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, jak również w projekcie umowy (także kwestie formalne) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: 01/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1.Zestaw do próby wysiłkowej umożliwiający wykonanie próby wysiłkowej i ergospirometrii, wyposażony w bieżnię, cykloergometr, stanowisko diagnostyczne z zestawem komputerowym i oprogramowaniem. CPV 331230008.
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2.System Holter EKG i RR, zestaw komputerowy z oprogramowaniem dla proponowanych Holterów EKG i RR wraz z stanowiskiem roboczym i drukarką. CPV 331230008.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3.Aparat EKG, 12-odprowadzeniowy z wyświetlaczem. CPV 331232000.
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4.Defibrylator z EKG, stymulacją. CPV 331821000.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5.Spirometr mobilny. CPV 331240005.
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6.Aparaty ultrasonograficzne ogólnego zastosowania w chorobach wewnętrznych do diagnostyki kardiologicznej i naczyniowe oraz ogólnej diagnostyki radiologicznej. CPV 331122000.
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7.Wideoendoskopy diagnostyczno-zabiegowe HD. CPV331681006.
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8.System do ogrzewania pacjenta na sali operacyjnej. CPV 331621004.
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9.Modułowy zestaw pozycjonerów na ramie do pozycjonowania przy operacjach kręgosłupa. CPV 331622005.
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10.Aparat elektrochirurgiczny monopolarny i bipolarny z wyposażeniem. CPV 331610006.
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11.Aparat do znieczulania. CPV 331574009.
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12.Zestaw przyrządów uzupełniający kompatybilny z Morcelatorem typ Ergo 300. CPV331610006.
Interne Kennung: PAKIET 12