2. Verfahren
Verfahren
Titel: AMMO25-6401 - Vesalius Next: Realisatie van de digitale, audiovisuele en technische inrichting van de interactieve en modulaire ruimtes (ateliers, open depot, auditorium en foyer) van het Vesalius Museum, inclusief de implementatie van een flexibel en geïntegreerd contentmanagementsysteem
Beschreibung: AMMO25-6401 - Vesalius Next: Realisatie van de digitale, audiovisuele en technische inrichting van de interactieve en modulaire ruimtes (ateliers, open depot, auditorium en foyer) van het Vesalius Museum, inclusief de implementatie van een flexibel en geïntegreerd contentmanagementsysteem
Interne Kennung: AMMO25-6401
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De eerdere mededingingsprocedure (AMMO25-6299) van 17 oktober 2025 werd stopgezet omdat de elektronische kluis door een fout voortijdig werd geopend. Hierdoor kan de oorspronkelijke planning niet worden gevolgd. Aangezien Vesalius Next opent op 9 december 2026, moet de opdracht uiterlijk in de week van 30 maart 2025 gegund worden. Het dossier is dus hoogdringend.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1