See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi rozwoju (modyfikacji) z grupy G4 – Aneks nr 6 do Umowy 14/DZI/2024/2610 z dnia 4 kwietnia 2024.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie ciągłości rozwoju Systemu Informatycznego Agencji (dalej: SIA). W wyniku udzielenia Zamówienia zwiększeniu ulegnie łączne wynagrodzenie z tytułu realizacji Usługi Modyfikacji (G4U1) z przeznaczeniem na rozbudowę SIA do kwoty nie większej niż 233 614 234,06 złotych brutto, tj. o kwotę 8 097 981,75 zł brutto. 2. Usługi Rozwoju w zakresie wskazanym w ust. 1 realizowane będą na warunkach i zasadach określonych w Umowie i dotyczyć będą rozbudowy Systemu Informatycznego w zakresie naliczenia płatności Ekoschematu Dobrostan Zwierząt na kampanię 2025. 3. Zamówienie polegać będzie na zwiększeniu łącznego wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi Modyfikacji (G4U1), które zapewni możliwość realizacji dostosowania Systemu Informatycznego Agencji (SIA) dla Etapu Naliczania płatności dla Ekoschematu Dobrostan Zwierząt w ramach obsługi wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich, przejściowego wsparcia krajowego, interwencji na rzecz rozwoju obszarów wiejskich na kampanię 2025.
Interne Kennung: DZP.2615.3.2015
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie ciągłości rozwoju Systemu Informatycznego Agencji (dalej: SIA). W wyniku udzielenia Zamówienia zwiększeniu ulegnie łączne wynagrodzenie z tytułu realizacji Usługi Modyfikacji (G4U1) z przeznaczeniem na rozbudowę SIA do kwoty nie większej niż 233 614 234,06 złotych brutto, tj. o kwotę 8 097 981,75 zł brutto. 2. Usługi Rozwoju w zakresie wskazanym w ust. 1 realizowane będą na warunkach i zasadach określonych w Umowie i dotyczyć będą rozbudowy Systemu Informatycznego w zakresie naliczenia płatności Ekoschematu Dobrostan Zwierząt na kampanię 2025. 3. Zamówienie polegać będzie na zwiększeniu łącznego wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi Modyfikacji (G4U1), które zapewni możliwość realizacji dostosowania Systemu Informatycznego Agencji (SIA) dla Etapu Naliczania płatności dla Ekoschematu Dobrostan Zwierząt w ramach obsługi wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich, przejściowego wsparcia krajowego, interwencji na rzecz rozwoju obszarów wiejskich na kampanię 2025.
Interne Kennung: DZP.2615.3.2025