2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przyrządów do pomiaru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do pomiaru, w zakresie i ilości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 594669-2025
Interne Kennung: ADP.2301.107.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do pomiaru (tj. miernik magnetoelektryczny do pomiaru napięcia stałego – sztuk 5; miernik magnetoelektryczny do pomiaru prądu stałego – sztuk 5; techniczny mostek Wheatstone'a – sztuk 2; rezystor dekadowy – sztuk 5; watomierz ferrodynamiczny – sztuk 2; laboratoryjny miernik współczynnika mocy – sztuk 1; zasilacz DC czterokanałowy – sztuk 1; dekada pojemności – sztuk 2), w zakresie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.