789322-2023 - Ergebnis
Niederlande – Schaden- oder Verlustversicherungen – Brandverzekering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Het sluiten van een uitgebreide gevarenverzekering t.b.v. de eigendommen van gemeente Brummen Initieel drie (3) verzekeringsjaren en de optie om drie (3) x twaalf (12) maanden te verlengen.
Interne Kennung: Z090618
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het sluiten van een uitgebreide gevarenverzekering t.b.v. de eigendommen van gemeente Brummen Initiële looptijd drie (3) jaar en de optie om drie (3) x met twaalf (12) maanden te verlengen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd van drie (3) jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie (3) maal twaalf (12) maanden.