See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Stołówek Gminnych w Grodzisku Wielkopolskim w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa artykułów żywnościowych do: - Stołówki przedszkolnej usytuowanej w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24 w Grodzisku Wlkp., - Stołówki szkolnej usytuowanej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Chopina 26 w Grodzisku Wlkp. Artykuły żywnościowe zostały podzielone na osiem grup/części zamówienia zgodnie z wykazem zamieszczonym poniżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (części zamówienia) określają formularze asortymentowo-cenowe stanowiące załączniki do SWZ będące jej integralną częścią. Wypełniony załącznik/załączniki należy dołączyć do oferty (w przypadku złożenia oferty na kilka lub jedną część wypełnić odpowiednio). Każda ze wskazanych poniżej części Zamówienia określana będzie mianem „Zadania”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 614546-2024
Interne Kennung: 271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Beschreibung: W/w kategoria obejmuje produkty pochodzenia zwierzęcego : mięso i produkty mięsne wieprzowe pochodzące od zakładów zatwierdzonych do handlu na rynek UE. Elementy wieprzowe kulinarne pochodzące od sztuk klasy E, niepoddanych procesowi mrożenia. Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji, w pierwszym gatunku.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Drób
Beschreibung: W/w kategoria obejmuje elementy kurczaka pochodzące od sztuk prawidłowo wypatroszonych i wykrwawionych, niepoddane procesowi mrożenia, bez podrobów, resztek piór oraz naskórka Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji, w pierwszym gatunku, świeże.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: Owoce, warzywa i podobne produkty
Beschreibung: Warzywa i owoce powinny być świeże, jędrne, dojrzałe, bez uszkodzeń mechanicznych, plam, pleśni, czyste, okopowe bez przerostów, w pierwszym gatunku. Jakość i wielkość warzyw i owoców powinna być zgodna z normami handlowymi obowiązującymi w Unii Europejskiej.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Produkty mleczarskie, oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
Beschreibung: Produkty mleczarskie powinny pochodzić z bieżącej produkcji : mleko, sery, śmietana, masło, maślanka. Wszystkie produkty muszą być w pierwszym gatunku, w oryginalnych opakowaniach, z minimalnym terminem ważności 2 tygodnie.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Ryby przetworzone i konserwowane, mrożone
Beschreibung: Produkty muszą być w pierwszym gatunku, posiadać cechy pierwotnego opakowania ( w przypadku stosowania opakowań jednostkowych, zbiorczych itp.), być kompletny oraz wolny od wad ukrytych, technicznych, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowania posiadający zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i transport. Ryby mrożone, sposób mrożenia SHP, zawartość glazury do 20% , ryby w pierwszym gatunku, zapach właściwy dla ryb mrożonych, po rozmrożeniu zapach ryby świeżej, bez obcych posmaków i zapachów świadczących o rozpadzie gnilnym białka. Brak oznak rozmrożenia, temperatura przy przyjęciu max -18 0 C. Dostawy muszą być realizowane w sposób zapewniający ciągłość łańcucha chłodniczego.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0006
Titel: Różne produkty spożywcze, produkty z przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Beschreibung: Produkty muszą być w pierwszym gatunku, posiadać cechy pierwotnego opakowania ( w przypadku stosowania opakowań jednostkowych, zbiorczych itp.), być kompletny oraz wolny od wad ukrytych, technicznych, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowania posiadający zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i transport, z minimalnym terminem ważności 3 miesiące. Kopytka, kluski muszą pochodzić z bieżącej produkcji – świeże, w pierwszym gatunku.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0007
Titel: Pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: Pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie muszą pochodzić z bieżącej produkcji – świeże w pierwszym gatunku, dostawa codziennie.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Titel: Warzywa, owoce mrożone
Beschreibung: Produkty muszą być w pierwszym gatunku, posiadać cechy pierwotnego opakowania ( w przypadku stosowania opakowań jednostkowych, zbiorczych itp.), być kompletny oraz wolny od wad ukrytych, technicznych, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowania posiadający zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i transport. Brak oznak rozmrożenia, temperatura przy przyjęciu max -18 0 C. Dostawy muszą być realizowane w sposób zapewniający ciągłość łańcucha chłodniczego.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse