2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Vloeronderhoud Quadraten
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren periodiek vloeronderhoud. Daarbij wordt gefaseerd over gegaan van polymeren naar permanente coating. - Nulmeting uitvoeren op alle vloeren om de staat vast te stellen. - Opstellen en bijhouden van een vloerenpaspoort - Uit- en inruimen van de algemene ruimten - Inruimen van de leslokalen Buiten de opdracht valt: - Uitruimen van de leslokalen Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien jaar duren. Betreft periodiek vloeronderhoud van 31 locaties van Stichting Quadraten.
Interne Kennung: 2023-VLO0606
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Periodiek Vloeronderhoud
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren periodiek vloeronderhoud. Daarbij wordt gefaseerd over gegaan van polymeren naar permanente coating. - Nulmeting uitvoeren op alle vloeren om de staat vast te stellen. - Opstellen en bijhouden van een vloerenpaspoort - Uit- en inruimen van de algemene ruimten - Inruimen van de leslokalen Buiten de opdracht valt: - Uitruimen van de leslokalen Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien jaar duren. Betreft periodiek vloeronderhoud van 31 locaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien jaar duren.