2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostaw pojazdu do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych typu śmieciarka z napędem elektrycznym w ramach zadania „Rozbudowa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Brusy"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa pojazdu do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych typu śmieciarka z napędem elektrycznym w ramach zadania „Rozbudowa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Brusy” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania 2.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego pojazdu do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych typu śmieciarka z napędem elektrycznym – rok produkcji 2024 lub 2025; pojazd ciężarowy typu śmieciarka, 3-osiowy, z zabudową jednokomorową, zasilany energią elektryczną, wyposażony zgodnie z wymaganiami. 3. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA został określony w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: Nr ZGK 341.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdu do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych typu śmieciarka z napędem elektrycznym w ramach zadania „Rozbudowa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Brusy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa pojazdu do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych typu śmieciarka z napędem elektrycznym w ramach zadania „Rozbudowa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Brusy” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania 2.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do odbioru odpadów typu śmieciarka elektryczna – rok produkcji 2024 lub 2025; pojazd ciężarowy typu śmieciarka, 3-osiowy, z zabudową jednokomorową, zasilany energią elektryczną, wyposażony zgodnie z wymaganiami. 3. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA został określony w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy.