2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud gemalen
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud inclusief tweedelijnsstoring aan gemalen van de gemeente Drimmelen. De buitendienst van de gemeente Drimmelen voert zelf drie keer per jaar reinigingsrondes uit aan de minigemalen en rioolgemalen. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: K011660
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .