See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w załączniku nr 1 do zaproszenia. Wykonawca będzie świadczył usługę w/w na poziomie technicznym możliwym do uzyskania za pomocą istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej będącej jego własnością. Punkty PPE: 590243834014150371; 590243834013875749; 590243834014116759. Szczegóły przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 do zaproszenia.
Interne Kennung: AG 261- 24/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1. pkt 1 lit. „a” ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w załączniku nr 1 do zaproszenia. Wykonawca będzie świadczył usługę w/w na poziomie technicznym możliwym do uzyskania za pomocą istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej będącej jego własnością. Szczegóły przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 do zaproszenia. Punkty PPE: 590243834014150371; 590243834013875749; 590243834014116759.