See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Sarabandy w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Sarabandy w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych, Przedmiotem zamówienia z podziałem na etapy: a) W ramach etapu I: opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy ulicy Sarabandy wraz z odwodnieniem na odcinku od ul. Karczunkowskiej do granicy działki ew. nr 4/3 z obrębu 1-09-65 w tym uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, zwanej w dalszej części niniejszego opisu przedmiotu umowy decyzją ZRID. Istniejące sieci uzbrojenia terenu: gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna, telekomunikacyjna. Długość projektowanego odcinka ulicy wynosi ok. 420 mb. Termin realizacji Etapu I – 380 dni od dnia zawarcia umowy. b) W ramach etapu II: opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy ulicy Sarabandy wraz z odwodnieniem na odcinku od granicy działki ew. nr 4/3 z obrębu 1-09-65 do ul. Baletowej w tym uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, zwanej w dalszej części niniejszego opisu przedmiotu umowy decyzją ZRID. Istniejące sieci uzbrojenia terenu : gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna, telekomunikacyjna. Długość projektowanego odcinka ulicy wynosi ok. 1270 mb. Termin realizacji Etapu II – 740 dni od dnia zawarcia umowy UWAGA: W związku z trwającymi na zlecenie MPWiK w m.st. Warszawy pracami projektowymi dotyczącymi budowy sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Baletowej do posesji przy Sarabandy 27. Wykonawca dołączy wykonane kompletne opracowanie kanalizacji do opracowanego przez siebie projektu drogi. Budowa kanalizacji sanitarnej będzie również objęta decyzją ZRID. Prace projektowe należy koordynować z projektantem z ramienia MPWIK. c) W ramach etapu III: pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych objętych dokumentacją wykonaną w Etapie I oraz Etapie II Termin realizacji etapu III - od chwili rozpoczęcia robót budowlanych objętych dokumentacją do chwili ich zakończenia i przekazania obiektu do użytkowania, tj. nie później niż do dnia 10.12.2028 r. Szczegółowy zakres czynności zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 5a do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Zamówienie należy realizować zgodnie z Projektowanymi postanowieniami umowy wraz z załącznikami, dokument stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 93/WZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Sarabandy w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych.