See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sit perforowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 285-10
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa sit perforowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 285-10. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 591057-2025
Interne Kennung: 702501079
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702503688
Beschreibung: PROGRESS ECO S. A.
Interne Kennung: 702503688
Los: LOT-0002
Titel: 702503689
Beschreibung: Firma Produkcyjno-Handlowa "DUBAN" Jacek Dubiel
Interne Kennung: 702503689