See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet Specialistisch jongerenwerk voor de 2% doelgroep in Den Haag Zuidwest
Beschreibung: Deze aanbesteding gaat over de inzet van specialistisch jongerenwerk voor de 2% doelgroep in Den Haag Zuidwest. Deze vorm van jongerenwerk komt naast het reguliere aanbod (waaronder welzijnswerk - inclusief jongerenwerk - en jeugdhulp) in Den Haag Zuidwest.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000