See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi nadzoru autorskiego oraz wsparcia technicznego posiadanego przez zamawiającego oprogramowania HIS firmy Kamsoft
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje m.in.:-Zapewnienie subskrypcji licencji oprogramowania firmy KAMSOFT S.A., -Świadczenie usług serwisu eksploatacyjnego dla oprogramowania firmy KAMSOFT S.A., -Sporządzenie planu wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnie z wymaganiami aktów wewnętrznych obowiązujących w 1WSzKzP, -Nadzór nad prawidłowym działaniem serwerów oraz macierzy wykorzystywanych do funkcjonowania systemu HIS wraz z raportowaniem, -Modyfikacja przez Wykonawcę oprogramowania na każdorazowe zlecenie Zamawiającego, -Sprawdzanie poprawności wykonywania backupu danych., -Objęcie przez Wykonawcę uruchomionego Oprogramowania Aplikacyjnego gwarancyjnym nadzorem autorskim
Vorherige Bekanntmachung: 000000-2025
Interne Kennung: DZP/WR/75/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje m.in.: Zapewnienie subskrypcji licencji oprogramowania firmy KAMSOFT S.A. Świadczenie usług serwisu eksploatacyjnego dla oprogramowania firmy KAMSOFT S.A. Sporządzenie planu wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnie z wymaganiami aktów wewnętrznych obowiązujących w 1WSzKzP Nadzór nad prawidłowym działaniem serwerów oraz macierzy wykorzystywanych do funkcjonowania systemu HIS wraz z raportowaniem Modyfikacja przez Wykonawcę oprogramowania na każdorazowe zlecenie Zamawiającego Sprawdzanie poprawności wykonywania backupu danych. Objęcie przez Wykonawcę uruchomionego Oprogramowania Aplikacyjnego gwarancyjnym nadzorem autorskim