2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu ratowniczego, zasilającego, ewakuacyjnego oraz polowego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w podziale na części (VI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, elektronicznego, zasilającego, ewakuacyjnego oraz polowego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego w ramach zadania „Dostawa sprzętu ratowniczego, zasilającego, ewakuacyjnego oraz polowego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pruszkowie” w następujących częściach: Część I: Dostawa namiotu stało ciśnieniowego. Część II: Dostawa sprzętu polowego. Część III: Dostawa plecaków ewakuacyjnych. Część IV: Dostawa zestawów ratownictwa medycznego z wyposażeniem R1. Część V: Dostawa sprzętu zasilającego. Część VI: Dostawa mobilnych stacji uzdatniania wody Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową: Część I – Namiot stało ciśnieniowy – 10 szt. Część II – Sprzęt polowy 1. Łóżko polowe składane – 500 szt. 2. Śpiwór – 500 szt. 3. Koc polarowy – 500 szt. Część III – Plecak ewakuacyjny – 400 szt. Część IV – Zestaw ratownictwa medycznego z wyposażeniem R1 – 20 szt. Część V – Sprzęt zasilający 1. Agregat prądotwórczy – 5 szt. 2. Przenośna stacja zasilania (UPS) – 40 szt. Część VI – Mobilna stacja uzdatniania wody – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin skrócenia składania ofert do 15 dni wynika z konieczności realizacji przedmiotowego zamówienia w roku 2025 wraz z rozliczeniem i zwrotem niewykorzystanej dotacji udzielonej na te cel. Późny termin otrzymania informacji o przyznaniu dotacji uniemożliwił wszczęcie postępowania we wcześniejszym okresie, przez co Zamawiający zmuszony jest w obecnej chwili do ogłoszenia postępowania przy zachowaniu najkrótszego okresu na publikację zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33163000 Zelt für medizinische Zwecke, 39522520 Feldbetten, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 18931100 Rucksäcke, 33141620 Sanitätspacks, 30237280 Stromversorgungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Namiot stałociśnieniowy – 10 szt.
Beschreibung: Namiot stałociśnieniowy – 10 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33163000 Zelt für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522530 Zelte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie ma opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa sprzętu polowego.
Beschreibung: Sprzęt polowy 1. Łóżko polowe składane – 500 szt. 2. Śpiwór – 500 szt. 3. Koc polarowy – 500 szt.
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke, 39511100 Decken
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa plecaków ewakuacyjnych.
Beschreibung: Plecak ewakuacyjny – 400 szt.
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522530 Zelte, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Zestaw ratownictwa medycznego z wyposażeniem R1 – 20 szt.
Beschreibung: Zestaw ratownictwa medycznego z wyposażeniem R1 – 20 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Sprzęt zasilający
Beschreibung: Sprzęt zasilający 1. Agregat prądotwórczy – 5 szt. 2. Przenośna stacja zasilania (UPS) – 40 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Mobilna stacja uzdatniania wody
Beschreibung: Mobilna stacja uzdatniania wody – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser