2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAR Verzekering ten behoeve van Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden Project GHIJ
Beschreibung: CAR Verzekering ten behoeve van Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden Project GHIJ De overeenkomst gaat in op 01-02-2026 en eindigt op 31-12-2027, met een maximale uitloop van 2 maanden. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een onderhoudstermijn van 12 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: CAR Verzekering ten behoeve van Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden Project GHIJ
Interne Kennung: 1