2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostraha a kamerový dozor 2026-2027
Beschreibung: Obsahem předmětu služby této veřejné zakázky je: A) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou ASTRA, ul. I. Sekaniny č. 1812/16 v Ostravě-Porubě, B) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou, ul. Průběžná č. 6222/122 v Ostravě-Porubě a přičleněného areálu, ve kterém jsou situovány domy č. 6219/114, 6220/116,118, 6221/120, 6216/106, 6217/108,110, 6218/112, 6215/104, 6214/102,100, 6212/98, 6211/96, 6210/94,92, 6209/90, 6208/88, 6207/86,84, 6206/82. C) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou HARMONIE, ul. Dělnická č. 411/29 v Ostravě-Porubě, D) komplexní zajištění ostrahy bytového domu č. 741/11,12 na Havlíčkově náměstí v Ostravě-Porubě a majetku, který mu bude za tímto účelem svěřen objednatelem, E) komplexní zajištění dálkové ostrahy bytových domů ve správě objednatele, prostřednictvím kamer, prostřednictvím monitorovacích center v domě 741/11, Havlíčkovo náměstí, a v domě HARMONIE, Dělnická 411/29 v Ostravě-Porubě.
Vorherige Bekanntmachung: 617395-2025
Interne Kennung: 01/BaKŘ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: pouze zákonné podmínky změny závazku ze smlouvy