789989-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Całodobowa ochrona fizyczna Stadionu Miejskiego im. H. Reymana przy ul. Reymonta 20 w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCałodobowa ochrona fizyczna Stadionu Miejskiego im. H. Reymana przy ul. Reymonta 20 w Krakowie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Całodobowa ochrona fizyczna Stadionu Miejskiego im. H. Reymana ul. Reymonta 20 w okresie 12 m-cy od dnia podpisania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (zakres rzeczowy). 2. W przypadku wystąpienia w załącznikach do SWZ nazwy producenta - produkty można zastąpić równoważnymi. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego, które są zgodne z jego przedmiotem.
Interne KennungNZ.273.311.2025.MLE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCałodobowa ochrona fizyczna Stadionu Miejskiego im. H. Reymana przy ul. Reymonta 20 w Krakowie
BeschreibungCałodobowa ochrona fizyczna Stadionu Miejskiego im. H. Reymana przy ul. Reymonta 20 w Krakowie