2. Verfahren
Verfahren
Titel: Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec – Zakup sprzętu i infrastruktury
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec” poprzez zakup sprzętu i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: IKŚR.271.2.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec” poprzez zakup sprzętu i oprogramowania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.