2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a opravy vozidel
Beschreibung: Zadavatel vystupuje jako Centrální zadavatel a pořizuje předmět veřejné zakázky pro sebe (v souladu s § 9 odst. 7 ZZVZ) a Pověřujícího zadavatele, kterým je: ResponoCom, s.r.o., se sídlem Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov, IČO: 10828001, DIČ: CZ10828001. Z rozhodnutí zadavatele je tato Veřejná zakázka rozdělena na tři části: - Část 1: Nástavby (dále též jen jako „Část č. 1) - Část 2: Podvozky (dále též jen jako „Část č. 2) - Část 3: Příslušenství (dále též jen jako „Část č. 3) Předmětem plnění, které bude realizováno na základě rámcové dohody, jsou průběžné dodávky pravidelného i mimořádného servisu vozidel a příslušenství, včetně dodávek samostatných náhradních dílů dle aktuálních potřeb zadavatele. Servisní práce zahrnují zejména činnosti: • provádění oprav vozidel a provádění intervalových servisů vozidel (či jejich příslušenství) vozového parku objednatele, • diagnostika závad, • opravy nástaveb, vestaveb nebo příslušenství. Skladba vozového parku a příslušenství pro jednotlivé části Veřejné zakázky jsou uvedeny v Příloze č. 4 a 5 společně pro Část č. 1 a pro Část č. 2, a v Příloze č. 6 pro Část č. 3. Zadavatel uvádí, že v průběhu plnění Veřejné zakázky může dojít ke změnám ve vozovém parku a příslušenství. Zadavatel upozorňuje, že součástí servisních prací nejsou následující činnosti: a) Záruční opravy vozidel či příslušenství vč. záručních oprav vozidel či příslušenství prováděných na základě záruk jednotlivých dodavatelů; b) Opravy vozidel či příslušenství, které vyžadují realizaci autorizovaným servisem. Zadavatel si vymiňuje, že může využívat i další nabízené služby související s údržbou vozidel, pokud je příslušný dodavatel bude nabízet (např. mytí vozidel apod.). Bližší podmínky plnění Veřejné zakázky jsou stanoveny v závazném Vzoru rámcové dohody příslušném pro každou část, viz. Příloha č. 7 pro Část č. 1, Příloha č. 8 pro Část č. 2 a Příloha č. 9 pro Část č. 3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Nástavby
Beschreibung: 1. Hlavním předmětem jednotlivých dílčích plnění poskytovaných dodavatelem objednateli (kromě dodávky samostatných náhradních dílů) je níže v této Smlouvě definované provádění pravidelného i mimořádného servisu vozidel - nástaveb dle aktuálních potřeb objednatele (dále jen „servisní práce“). 2. Servisní práce zahrnují zejména činnosti: • provádění oprav vozidel a provádění intervalových servisů vozidel vozového parku objednatele, • diagnostika závad, • opravy nástaveb. 3. Budou zadávána jednotlivá dílčí plnění (konkrétní servisní služby a dodávky samostatných náhradních dílů, která využije objednatel pro své potřeby), které bude plnit vždy vybraný dodavatel za podmínek dle Smlouvy, a to dle potřeb objednatele. Vybraný dodavatel bude zajišťovat realizace příslušných servisních prací a dodávek samostatných náhradních dílů (i bez objednání prací), vždy na základě požadavků (objednávek) objednatele a za podmínek stanovených Smlouvou.
Interne Kennung: Nástavby
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvádí, že v průběhu plnění Veřejné zakázky může dojít ke změnám ve vozovém parku a příslušenství.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Příslušenství
Beschreibung: 1. Hlavním předmětem jednotlivých dílčích plnění poskytovaných dodavatelem objednateli (kromě dodávky samostatných náhradních dílů) je níže v této Smlouvě definované provádění pravidelného i mimořádného servisu vah, GPS a kamer zabudovaných v jednotlivých vozidlech objednatele dle aktuálních potřeb objednatele (dále jen „servisní práce“). 2. Servisní práce zahrnují zejména činnosti: • kalibrace, • provádění oprav, • diagnostika závad 3. Budou zadávána jednotlivá dílčí plnění (konkrétní servisní služby a dodávky samostatných náhradních dílů, která využije objednatel pro své potřeby), které bude plnit vždy vybraný dodavatel za podmínek dle Smlouvy, a to dle potřeb objednatele. Vybraný dodavatel bude zajišťovat realizace příslušných servisních prací a dodávek samostatných náhradních dílů (i bez objednání prací), vždy na základě požadavků (objednávek) objednatele a za podmínek stanovených Smlouvou.
Interne Kennung: Příslušenství
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Podvozky
Beschreibung: 1. Hlavním předmětem jednotlivých dílčích plnění poskytovaných dodavatelem objednateli (kromě dodávky samostatných náhradních dílů) je níže v této Smlouvě definované provádění pravidelného i mimořádného servisu vozidel - podvozků dle aktuálních potřeb objednatele (dále jen „servisní práce“). 2. Servisní práce zahrnují zejména činnosti: • provádění oprav vozidel a provádění intervalových servisů vozidel vozového parku objednatele, • diagnostika závad, • opravy podvozků. 3. Budou zadávána jednotlivá dílčí plnění (konkrétní servisní služby a dodávky samostatných náhradních dílů, která využije objednatel pro své potřeby), které bude plnit vždy vybraný dodavatel za podmínek dle Smlouvy, a to dle potřeb objednatele. Vybraný dodavatel bude zajišťovat realizace příslušných servisních prací a dodávek samostatných náhradních dílů (i bez objednání prací), vždy na základě požadavků (objednávek) objednatele a za podmínek stanovených Smlouvou.
Interne Kennung: Podvozky