See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych w Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno, Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie z rozkładem jazdy Zamawiającego Zamówienie podzielone jest na 13 Części
Interne Kennung: DZ-2300-30/MKS/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno, Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie z rozkładem jazdy Zamawiającego. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do następujących czynności: 1) sprzedaży biletów za przejazd autobusem Zamawiającego, w formie papierowej i elektronicznej, jednorazowych i okresowych o nominałach ustalonych przez Radę Miasta Krosna i dostarczonych przez Zamawiającego. 2) obsługi codziennej autobusu, jego oznakowanie związane z obsługiwaną linią komunikacyjną, utrzymanie w czystości autobusu i dbanie o jego wygląd. 3) wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego nie związanych z obsługą linii komunikacyjnych MKS oraz zleceń przewozowych realizowanych przez Zamawiającego 3. Szacunkowy zakres zamówienia, a) Szacunkowy zakres zamówienia w tym przejazdy wewnątrz służb - od przystanku końcowego kursu poprzedniego do początkowego przystanku kolejnego kursu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 2 ppkt 4) Zaproszenia: • 151 200 km/4 lata • 37 800 km/rok. b) Szacunkowa ilość godzin przebywania w dyspozycji Zamawiającego inna niż realizacja rozkładu jazdy dla jednej części: • 440 godzin/4 lata • 110 godzin/rok. c) Szacunkowa ilość godzin przestojowych: • 12 godzin/4 lata • 3 godziny/rok. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wycofania z linii komunikacyjnej pojazdu obsługiwanego przez Wykonawcę, w celu dokonania napraw serwisowych. Wynagrodzenie za godziny przestojowe przysługuje tylko w przypadku, gdy Zamawiający nie zapewni pojazdu zastępczego.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno, Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie z rozkładem jazdy Zamawiającego. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do następujących czynności: 1) sprzedaży biletów za przejazd autobusem Zamawiającego, w formie papierowej i elektronicznej, jednorazowych i okresowych o nominałach ustalonych przez Radę Miasta Krosna i dostarczonych przez Zamawiającego. 2) obsługi codziennej autobusu, jego oznakowanie związane z obsługiwaną linią komunikacyjną, utrzymanie w czystości autobusu i dbanie o jego wygląd. 3) wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego nie związanych z obsługą linii komunikacyjnych MKS oraz zleceń przewozowych realizowanych przez Zamawiającego 3. Szacunkowy zakres zamówienia, a) Szacunkowy zakres zamówienia w tym przejazdy wewnątrz służb - od przystanku końcowego kursu poprzedniego do początkowego przystanku kolejnego kursu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 2 ppkt 4) Zaproszenia: • 151 200 km/4 lata • 37 800 km/rok. b) Szacunkowa ilość godzin przebywania w dyspozycji Zamawiającego inna niż realizacja rozkładu jazdy dla jednej części: • 440 godzin/4 lata • 110 godzin/rok. c) Szacunkowa ilość godzin przestojowych: • 12 godzin/4 lata • 3 godziny/rok. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wycofania z linii komunikacyjnej pojazdu obsługiwanego przez Wykonawcę, w celu dokonania napraw serwisowych. Wynagrodzenie za godziny przestojowe przysługuje tylko w przypadku, gdy Zamawiający nie zapewni pojazdu zastępczego
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Interne Kennung: Część 13