2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliw do samochodów służbowych oraz produktów i usług poza paliwowych w okresie 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliw do samochodów służbowych Polskiego Radia tj. benzyny bezołowiowej w liczbie oktanowej PB 95 i 98, oleju napędowego, gazu LPG oraz zakup produktów i usług poza paliwowych w okresie 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki wykonania zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PRSA-BP.27.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliw do samochodów służbowych Polskiego Radia tj. benzyny bezołowiowej w liczbie oktanowej PB 95 i 98, oleju napędowego, gazu LPG oraz zakup produktów i usług poza paliwowych w okresie 36 miesięcy.