790112-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i aparatury medycznej z podziałem na 4 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i aparatury medycznej z podziałem na 4 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i aparatury medycznej z podziałem na 4 części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają załączniki : OPZ oraz formularze asortymentowo-cenowe. 3.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4.Jeżeli specyfikacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych sprzętów znaki towarowe lub pochodzenie, Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy P.z.p., dopuszcza oferowanie „produktów równoważnych”. Wszelkie „produkty równoważne” pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. W przypadku oferowania „produktów równoważnych”, Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających ten sprzęt. Dokumenty te będą podlegały ocenie Zamawiającego i będą podstawą decyzji Zamawiającego o akceptacji „równoważników” lub odrzuceniu oferty z powodu ich „nierównoważności”. 5.Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowano procedurę przyspieszoną ze względu na konieczność wydatkowania środków dotacyjnych do końca roku 2025, przyznanych na realizację zamówienia przez Ministerstwo Zdrowia. Zastosowanie procedury udzielenia zamówienia bez skróconego terminu składania ofert w związku z zachowaniem niezbędnego okresu rozliczenia finansowego projektu, skutkowałoby brakiem możliwości wyłonienia Wykonawcy i zawarcia ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZestaw pomp
Beschreibungskład zestawu: 1.pompy objętościowe 2.pompy strzykawkowe Szczegółowy opis został określony w Załączniku nr 1, 1a i 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelZestaw pomp (2)
Beschreibungskład zestawu: 1.pompy objętościowych 2.pompy strzykawkowych 3.stacje dokującej 4. statywy do wieszania Szczegółowy opis został określony w Załączniku nr 1, 1a i 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titelechokardiograf oraz system ultrasonograficzny
Beschreibungskład zestawu: 1.echokardiograf 2.system ultrasonograficzny Szczegółowy opis został określony w Załączniku nr 1, 1a i 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelAparat do znieczulenia oraz monitory
Beschreibungskład zestawu: 1.Aparat do znieczulenia 2.monitory Szczegółowy opis został określony w Załączniku nr 1, 1a i 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 4