See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup komputerów stacjonarnych oraz przenośnych i monitorów do komputerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup komputerów stacjonarnych oraz przenośnych i monitorów do komputerów”. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 423915-2025
Interne Kennung: BIT-II.3012.36.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A – 120 szt. komputerów przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, pochodzącego z produkcji seryjnej 2025 roku, posiadającego wymagane prawem atesty i certyfikaty, niewymagającego żadnych dodatkowych inwestycji i gotowego do pracy w części A: 120 szt. komputerów przenośnych o parametrach minimalnych opisanych w tabeli nr 1 SWZ.
Interne Kennung: Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B – 350 szt. monitorów komputerowych 24”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, pochodzącego z produkcji seryjnej 2025 roku, posiadającego wymagane prawem atesty i certyfikaty, niewymagającego żadnych dodatkowych inwestycji i gotowego do pracy w części B: 350 szt. monitorów komputerowych 24” o parametrach minimalnych opisanych w tabeli nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Część B
Los: LOT-0003
Titel: Część C – 70 szt. komputerów stacjonarnych typu All in One
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, pochodzącego z produkcji seryjnej 2025 roku, posiadającego wymagane prawem atesty i certyfikaty, niewymagającego żadnych dodatkowych inwestycji i gotowego do pracy w części C: 70 szt. komputerów stacjonarnych typu All in One, o parametrach minimalnych opisanych w tabeli nr 3 SWZ.
Interne Kennung: Część C
Los: LOT-0004
Titel: Część D - 20 szt. komputerów przenośnych nieprzekraczających 14”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, pochodzącego z produkcji seryjnej 2025 roku, posiadającego wymagane prawem atesty i certyfikaty, niewymagającego żadnych dodatkowych inwestycji i gotowego do pracy w części D: 20 szt. komputerów przenośnych nieprzekraczających 14” o parametrach minimalnych opisanych w tabeli nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Część D