790219-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Gasförmige Brennstoffe – Zajištění vstupů pro dosahování emisních úspor z dodávek biometanu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění vstupů pro dosahování emisních úspor z dodávek biometanu
BeschreibungFormálním účelem zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. ZZVZ (dále jen „DNS“) je zavedení plně elektronického, otevřeného systému pro zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem budou dodávky záruk původu biometanu ve smyslu zákona č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZPZE“). Zadavatel může v dílčích veřejných zakázkách požadovat, aby dodavatel zajistil kromě dodávek záruk původu také odkup emisních úspor ve smyslu ZPZE dosažených zadavatelem ve vztahu k dodaným zárukám původu. Zároveň může zadavatel požadovat, aby prodej záruk původu a následný odkup emisních úspor podle ZPZE realizoval přímo dodavatel, nebo společnost ze skupiny dodavatele. Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Zajištění vstupů pro dosahování emisních úspor z dodávek biometanu“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na aktuální potřeby zadavatele plnit předmět dílčích veřejných zakázek navazujících na DNS, a to v průběhu doby trvání DNS. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky záruk původu biometanu a případně také zajištění výkupu emisních úspor podle ZPZE dosažených ve vztahu k dodaným zárukám původu biometanu. Blíže specifikováno v ZD.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Zajištění vstupů pro dosahování emisních úspor z dodávek biometanu“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na aktuální potřeby zadavatele plnit předmět dílčích veřejných zakázek navazujících na DNS, a to v průběhu doby trvání DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDNS