790250-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji oraz usług współpielęgnacji pacjentów w zakresie opieki medycznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług sprzątania i dezynfekcji oraz usług współpielęgnacji pacjentów w zakresie opieki medycznej
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń oraz usług współpielęgnacji pacjentów w zakresie opieki medycznej w Szpitalu oraz świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji w Przychodniach oraz budynku Administracji 2) Szczegółowy opis pomieszczeń i zasad utrzymania czystości oraz zakresy obowiązków pracowników wykonujących usługi w obiektach Zamawiającego, sposób postępowania z odpadami, czystą i brudną bielizną zawiera załącznik 2 dołączony do niniejszej SWZ 3) Świadczona usługa musi być zgodna z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2.
Interne KennungZP/15/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń oraz usług współpielęgnacji pacjentów w zakresie opieki medycznej