2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO oraz koordynatora transplantacji.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi usługa w zakresie transportu: a) specjalistycznego pacjentów (zwanego transportem „S”), b) sanitarnego (zwanego transportem „P”), c) krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych, próbek krwi do pilnych badań konsultacyjnych i wyników tych badań, d) ECMO - Extra Corporeal Membrane Oxygenation, e) sanitarnego, wykonywanego zespołem ratowniczym w skład którego wchodzą dwie osoby uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia, wykonywany pojazdem klasy C zgodnie z normą PN-EN 1789 na rzecz SPSK 1 przy następujących lokalizacjach: ul. Głuskiej 1, Radziwiłłowskiej 13, Chmielnej 1 oraz POZ przy ul. Langiewicza 6, f) ze wskazanej lokalizacji w Lublinie Koordynatora Transplantacji USK Nr 1 w Lublinie do miejsca odbioru materiału biologicznego (szpik kostny), następnie transportu odebranego materiału biologicznego wraz z Koordynatorem Transplantacji do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Nr 1 w Lublinie, Oddział Hematoonkologii, Transplantacji Szpiku i Chemioterapii, ul. Stanisława Staszica 11, 20-081 Lublin oraz odwiezienie Koordynatora Transplantacji do Natalina k. Lublina.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001