See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Aankoopsysteem Zaadproductie ter instandhouding van de collectie van het CGN
Beschreibung: Het Centrum voor Genetische Bronnen Nederland beheert een unieke collectie met onder andere zeldzame oude landrassen en wilde verwanten van diverse landbouw- en groentegewassen. Deze collectie speelt een cruciale rol in het waarborgen van Genetische diversiteit en het ondersteunen van duurzame landbouw. Om de collectie in stand te houden en te versterken, is periodieke zaadvermeerdering noodzakelijk. Het CGN streeft naar een samenwerking met gespecialiseerde vermeerderaars die in staat zijn om hoogwaardige zaden te produceren volgens de strikte protocollen en richtlijnen van het CGN. Jaarlijks gaat het om de vermeerdering van 500 tot maximaal 1.500 Accessies (€150.000 per jaar)
Interne Kennung: 2025-TN 520722
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van deze selectiefase is het instellen van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) ten behoeve van Zaadproductie ter instandhouding van de collectie van het Centrum voor Genetische Bronnen Nederland. Het doel van dit DAS is om op een transparante en efficiënte manier opdrachten in de markt te zetten en geschikte leveranciers te selecteren. Zodra u bent toegelaten tot het DAS, kunt u worden uitgenodigd om offertes in te dienen op concrete vermeerderingsopdrachten van het Centrum voor Genetische Bronnen Nederland van Stichting Wageningen Research.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721400 Schutz der genetischen Ressourcen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03117200 Samen von Pflanzen für bestimmte Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vermeerdering Kruiden & schermbloemigen (Apiaceae)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Peterselie (incl. krul, platte peterselie, wortelpeterselie) Dille Kervel Koriander Selderij (incl. blad-, knolselderij) Venkel Karwij Wortel Pastinaak
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Wortel- en knolgewassen (overige)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Biet (rode biet, snijbiet, wilde biet) Schorseneren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Koolgewassen (Brassicaceae)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Kool (tuinbouw) Kool (landbouw) Radijs (incl. daikon, zwarte radijs, blad) Knolraap (incl. Meiraapjes en stoppelknollen) Raapkool (incl. Paksoi, Chinese kool) Oliehoudende kool gewassen Rucola Mosterd Crambe Huttentut
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Uienfamilie (Allium)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Ui (incl. sjalot) Prei Chinese bieslook Bieslook Stengelui
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Asperge
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Asperge
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Bladgewassen
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Spinazie Sla Andijvie Witloof (incl. radicchio, groenlof, zwaardlof) Veldsla
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Komkommerachtigen (Cucurbitaceae)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Komkommer Meloen Watermeloen Courgette Pompoen
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Vruchtgroenten (Solanaceae)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Tomaat Paprika Aubergine Physalis
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Granen & vezelgewassen
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Vlas Tarwe Gerst Haver
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Vlinderbloemigen (peulvruchten)
Beschreibung: Gewas/Subgewas: Klaver Sperzieboon Pronkboon Tuinboon Doperwt Lupine
Interne Kennung: 10