790301-2025 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – dostawa laptopów i tabletu dla WEiP - KC-DE-zp.272-516/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa laptopów i tabletu dla WEiP - KC-DE-zp.272-516/25
Beschreibungdostawa laptopów i tabletu dla WEiP - KC-DE-zp.272-516/25 – zgodnie z opisem w SWZ
Vorherige Bekanntmachung583753-2025
Interne KennungDE-dzp.272-516/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa laptopa dla WEiP - KC-DE-zp.272-516/25
Beschreibungdostawa laptopa dla WEiP - KC-DE-zp.272-516/25 – opis zgodnie z pkt. 4.1. SWZ dla zadania częściowego nr 1
Interne KennungDE-dzp.272-516-1/25
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Titeldostawa laptopa dla WEiP
Beschreibungdostawa laptopa dla WEiP – opis zgodnie z pkt. 4.1. SWZ dla zadania częściowego nr 2
Interne KennungDE-dzp.272-516-2/25
LosLOT-0003
Titeldostawa tabletu dla WEiP
Beschreibungdostawa tabletu dla WEiP – opis zgodnie z pkt. 4.1. SWZ dla zadania częściowego nr 3
Interne KennungDE-dzp.272-516-3/25