2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy różnych produktów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych produktów spożywczych do Szkoły Policji w Pile. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie: od dnia 19 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. lub do wyczerpania wcześniej kwoty łącznego wynagrodzenia brutto wynikającej z umowy. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy nie wcześniej niż 19 stycznia 2026 r. Dostawy towaru odbywać się będą do 3 razy w miesiącu od poniedziałku do piątku w godz. 600 do 1100 na koszt i ryzyko Wykonawcy. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może wymagać od Wykonawcy realizacji dostaw również w soboty w godz. 6:00 do 11:00. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła
Vorherige Bekanntmachung: 831592-2025
Interne Kennung: 869/JZ-491/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15831200 Weißzucker, 15332400 Obstkonserven, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15863200 Schwarzer Tee, 15841000 Kakao, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15871273 Mayonnaise, 15612100 Weizenmehl, 15871250 Senf, 15871110 Essig oder Ersatz, 15411200 Kochfett, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15331136 Verarbeitete Paprika, 15613311 Maisflocken, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15871270 Gewürzmischungen, 15332419 Sultaninen, 15611000 Geschälter Reis, 15871260 Soßen, 15872400 Salz
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 24 860 Kilogramm