790361-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Werkorganisatie BUCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Werkorganisatie BUCH
BeschreibungBrandverzekering Werkorganisatie BUCH Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungGemeente Bergen NH
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungGemeente Uitgeest
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3
BeschreibungGemeente Castricum
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel 4
BeschreibungGemeente Heiloo
Interne Kennung4