2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA POHONNÝCH HMOT 2026 – STŘEDISKA ČESKÁ LÍPA, LIBEREC, RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU, NOVÁ VES, FRÝDLANT A TURNOV
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je závazek Dodavatele dodávat pohonné hmoty – motorovou naftu a arktickou naftu – do nádrže na naftu v místě plnění dle Smlouvy, a to v kvalitě splňující veškeré legislativní požadavky a požadavky vyplývající z ČSN, a dále závazek umožnit Zadavateli nabýt vlastnické právo k předmětu dodávek. Tato Veřejná zakázka se zadává za účelem dlouhodobého zajištění dodávky pohonných hmot. V rámci Veřejné zakázky bude uzavřena jedna (1) smlouva (dále jen „Smlouva“) s jedním (1) dodavatelem. Veřejná zakázka s ohledem na shodný okruh potenciálních dodavatelů a irelevanci vzdálenosti jednotlivých míst plnění od provozoven dodavatelů není rozdělena na procesně samostatné části dle § 35 ZZVZ. Více viz ZD.
Interne Kennung: Z25046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001