See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN, określonych w Zał. nr 2, w podziale na 31 części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, w Rozdziale VI ust. 5-28 oraz Zał. nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy i Zał. nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Zał. nr 3 do SWZ. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 9. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 11. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 12. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung: 579755-2025
Interne Kennung: WIP.261.57.2025.OM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Wirówki PD-ZACH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN, określonych w Zał. nr 2. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, w Rozdziale VI ust. 5-28 oraz Zał. nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy i Zał. nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Zał. nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 17 - Wirówki PD-ZACH
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Zasilacze
Interne Kennung: Część 18 - Zasilacze
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Stacje pipetujące Nimbus LBGMO
Interne Kennung: Część 19 - Stacje pipetujące Nimbus LBGMO
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Fitotrony, przegląd techniczny
Interne Kennung: Część 20 - Fitotrony, przegląd techniczny
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Sita sprawdzanie
Interne Kennung: Część 21 - Sita sprawdzanie
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Sita wzorcowanie
Interne Kennung: Część 22 - Sita wzorcowanie
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Wagi, wzorce masy
Interne Kennung: Część 23 - Wagi, wzorce masy
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Pipety LBGMO, analizy ilościowe
Interne Kennung: Część 24 - Pipety LBGMO, analizy ilościowe
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Dozowniki wzorcowanie, sprawdzanie
Interne Kennung: Część 25 - Dozowniki wzorcowanie, sprawdzanie
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Płuczka do mikropłytek
Interne Kennung: Część 26 - Płuczka do mikropłytek
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Liofilizator i pompa próżniowa
Interne Kennung: Część 27 - Liofilizator i pompa próżniowa
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Dozowniki wielokanałowe, przegląd techniczny
Interne Kennung: Część 28 - Dozowniki wielokanałowe, przegląd techniczny
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Stacja pipetująca, głowice do stacji pipetującej Eppendorf
Interne Kennung: Część 29 - Stacja pipetująca, głowice do stacji pipetującej Eppendorf
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Przegląd techniczny chłodziarki, szafy termostatyczne
Interne Kennung: Część 30 - Przegląd techniczny chłodziarki, szafy termostatyczne
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Pipety, dodatkowe wymagania PBM
Interne Kennung: Część 31 - Pipety, dodatkowe wymagania PBM