See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie AMW OR w Poznania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowościach Poznań, ul. Głuszyna 232, ul. Głuszyna 206 oraz Witkowo, ul. Magnoliowa 3A, ul. Magnoliowa 3B, ul. Magnoliowa 3C.
Vorherige Bekanntmachung: 607279-2025
Interne Kennung: DZP-OP.2615.438.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Część 1_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 232
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Poznań, ul. Głuszyna 232
Interne Kennung: Część 1_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 232
Los: LOT-0001
Titel: Część 2_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 206
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Poznań, ul. Głuszyna 206
Interne Kennung: Część 2_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 206
Los: LOT-0002
Titel: Część 3_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3A
Interne Kennung: Część 3_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3A
Los: LOT-0003
Titel: Część 4_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3B
Interne Kennung: Część 4_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3B
Los: LOT-0004
Titel: Część 5_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3C
Interne Kennung: Część 5_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3C