See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup spektrometru Ramana na potrzeby Oddziału Celnego w Medyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru Ramana (zwanego dalej urządzeniem) zgodnego ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji w tym transport, wniesienie do miejsca realizacji, tj siedziby Oddziału Celnego drogowego w Medyce, 37-732 Medyka oraz przeprowadzenie szkoleń użytkowników. 2. Poprzez dostawę oraz transport, wniesienie Zamawiający rozumie dostarczenie urządzenia wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jej należytego funkcjonowania elementami. Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r., posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności oraz spełniać wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi (np. certyfikat jakości producenta, certyfikat zgodności CE, itp.), spełniać wszystkie minimalne wymagania określone przez Zamawiającego w Zaproszeniu do negocjacji.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.70.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001