2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych - laptopy
Vorherige Bekanntmachung: 611050-2025
Interne Kennung: ADP.2301.109.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych - laptopów w ilości 12 szt. Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu „EDUSENIOR - podniesienie kompetencji podstawowych osób starszych z terenu województwa świętokrzyskiego” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027
Menge: 12 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy