790617-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Zajištění provozní podpory a rozvoje Odborného informačního systému Státní veterinární správy 2026+
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozní podpory a rozvoje Odborného informačního systému Státní veterinární správy 2026+
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je zajištění provozní aplikační podpory a rozvoje Odborného informačního systému zadavatele včetně Klientského portálu SVS a Datového skladu tak, aby byla zajištěna požadovaná funkčnost, dostupnost a naplnění dalších požadovaných provozních parametrů uvedeného informačního systému, včetně zajištění následného rozvoje, či úprav v souladu s potřebami zadavatele a legislativou České republiky a EU po dobu 48 měsíců.
Interne KennungSVS/2025/135425
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001