790702-2025 - Ergebnis
Polen – Laborpipetten und Zubehör – Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego-3 (DZP.25.39.2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego-3 (DZP.25.39.2025)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego -3 (zwanym dalej także „przedmiotem zamówienia”). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe), w tym: Zadanie nr 1 - Drobny sprzęt laboratoryjny wg katalogu Bionovo lub równoważne Zadanie nr 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny wg katalogu Genoplast lub równoważne Zadanie nr 3 - Drobny sprzęt laboratoryjny wg katalogu Miltenyi Biotech lub równoważne 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ). 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych - szczegóły opisane w rozdziale V pkt 9 SWZ. 5. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 2 do SWZ 6. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ 8. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu: "Niekomercyjne badanie epidemiologiczne, klinicznokontrolne, prospektywne, którego celem jest przyczynowo-skutkowa analiza funkcjonowania układu odpornościowego w kontekście wielochorobowości u chorych na pierwotne kłębuszkowe zapalenia nerek i członków rodzin tej populacji pacjentów - implikacje dla optymalizacji interdyscyplinarnego postępowania terapeutycznego". Umowa o dofinansowanie nr 2023/ABM/03/00038-00 z dnia 11.04.2024 r. (Projekt finansowany ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych)
Vorherige Bekanntmachung547720-2025
Interne KennungDZP.25.39.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.Urz.U.E. nr S: 117/2025 399758-2025 z dnia 20.06.2025, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 20.06.2025 r. (https://oldbip.umlub.pl/zamowienia-publiczne/informacje-o-planach/)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu producenta/dystrybutora Bionovo lub równoważne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – „Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ).
Interne KennungDZP.25.39.2025 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu producenta/dystrybutora Genoplast lub równoważne
Interne KennungDZP.25.39.2025 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu producenta/dystrybutora Miltenyi Biotech lub równoważne
Interne KennungDZP.25.39.2025 - Zadanie 3