See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów znajdującej się na wyposażeniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na 50 części (pakietów). Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w danej części (w danym pakiecie), w poszczególnych częściach (pakietach) musi być wyceniony pełen zakres podany przez Zamawiającego - jeśli dotyczy. Umowy w zakresie poszczególnych rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu postępowania na okres do 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy – zgodnie z terminami wskazanymi w Formularzach cenowych dla pakietów od nr 1 do nr 50, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Specyfikację przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów zawiera załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj. „Projektowane postanowienia umowy”, które zostaną wprowadzone do treści umowy/postanowienia umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w załącznikach: 1) „Formularz cenowy” dla poszczególnych części (pakietów) nr 1 - 50 – załącznik nr 2 o SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy/postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 3) Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ – dotyczy pakietów nr: 4, 5, 7, 8, 9, 11, 23, 24, 27, 29, 30, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47 oraz 48. 3. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 PZP najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów (Dz.U. z 2024r. poz. 928) zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci.
Vorherige Bekanntmachung: 496974-2025
Interne Kennung: TAM-597-PN/36-2025.BS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50422000 Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Parapodium produkcji Medica - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Beschreibung: Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparat do chirurgicznego oczyszczania ran produkcji Smith&Nephew - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Łóżka intensywnego nadzoru, stoły operacyjne i pionizacyjny produkcji Famed - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenia okulistyczne - przegląd, konserwacja, kalibracja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 do miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Frontofokometr produkcji Rexxam - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Kardiostymulator produkcji Biotronik - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Spirometr produkcji Artmed - przegląd, konserwacja, kalibracja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Aparat UKG produkcji Philips - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wyposażenie pracowni badań histopatologicznych produkcji Thermo Shandon Limited - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Aparat do podawania toksyny botulinowej produkcji Neurosoft - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: System badania potencjałów słuchowych produkcji Nicolet - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Miernik tlenku węgla produkcji Care Fusion - przegląd, konserwacja, kalibracja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Urządzenie do schładzania pacjenta produkcji MTRE Advanced Technologies - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Sterylizator kasetowy produkcji SciCan - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Kardiostymulatory produkcji ITAM - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Analizator INR produkcji Micropoint Biotechnologies - przegląd, konserwacja wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Mikroskop i oftalmoskop produkcji Moeller - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Haupteinstufung (cpv): 50422000 Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen
Los: LOT-0018
Titel: Aparatura dermatologiczna produkcji Cosmedico - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 18