2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vacature, matching & monitoring Mens & Werk
Beschreibung: De gemeente ’s-Hertogenbosch is op zoek naar een digitale oplossing die de processen rondom vacaturebeheer, matching en monitoring ondersteunt en versterkt. De applicatie moet bijdragen aan een efficiënte en gebruiksvriendelijke werkwijze voor medewerkers, en optimale dienstverlening aan klanten. Raming voor max. uitgevraagde van 10 jaar is €500.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vacature, matching & monitoring
Beschreibung: De gemeente ’s-Hertogenbosch is op zoek naar een digitale oplossing die de processen rondom vacaturebeheer, matching en monitoring ondersteunt en versterkt. De applicatie moet bijdragen aan een efficiënte en gebruiksvriendelijke werkwijze voor medewerkers, en optimale dienstverlening aan klanten. De geraamde waarde is maximaal €450.000 (prijsplafond) voor 10 jaar, exclusief éénmalige implementatiekosten (prijsplafond €35.000,-) en optioneel af te nemen of variabele kosten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hoofdstuk 2.4 in het Beschrijvend Document: De mogelijkheid om koppelingen met de applicatie uit te breiden of te wijzigen.
790820-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Vacature, matching & monitoring Mens & Werk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vacature, matching & monitoring
Interne identificatiecode: 1
Opties: