2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandstoffen 2026-2030
Beschreibung: De opdracht betreft het bulk leveren van biodiesel (HVO 100), benzine en Adblue door middel van het afvullen van opslagtanks van de gemeente. Het grootste deel van de leveringen (>80% van de leveringen) zullen plaatsvinden op de gemeentewerf aan de Tractieweg. De overige zeven locaties liggen verspreid in de stad. Op deze zeven locaties zal enkel HVO 100 worden geleverd. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst leveringen af te nemen met een verwachte totale waarde van ca. €6.000.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandstoffen 2026-2023
Beschreibung: De opdracht betreft bulk leveren van biodiesel (HVO 100), benzine en Adblue door middel van het afvullen van opslagtanks op diverse locaties van de gemeente. Het grootste deel van de leveringen (>80% van de leveringen) zullen plaatsvinden op de gemeentewerf aan de Tractieweg. De overige zeven locaties liggen verspreid in de stad. Op deze zeven locaties zal enkel HVO 100 worden geleverd. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst leveringen af te nemen met een verwachte totale waarde van ca. € 6.000.000,-. excl. btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maximumomvang (of: begrenzing) van de raamovereenkomst: De gemeente neemt gedurende de looptijd van de overeenkomst brandstoffen af met een maximale waarde van €10.000.000,- exclusief btw. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch.