2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji na System ERP Quorum lub dostawa innego systemu równoważnego na okres 12 miesięcy wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance), wsparcia technicznego w zakresie rozwiązywania błędów oraz asysty merytorycznej w infrastrukturze informatycznej Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa licencji na System ERP Quorum lub dostawa innego systemu równoważnego na okres 12 miesięcy wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance), wsparcia technicznego w zakresie rozwiązywania błędów oraz asysty merytorycznej w infrastrukturze informatycznej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 604178-2025
Interne Kennung: ZAiBI.230.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje usługę asysty merytorycznej po wykorzystaniu maksymalnej liczby godzin w zamówieniu podstawowym, o którym mowa w pkt. 2, jeżeli Zamawiający będzie posiadał potrzeby w zakresie asysty merytorycznej oraz środki na realizację opcji. Prognozowana przez Zamawiającego maksymalna liczba godzin asysty merytorycznej w ramach opcji wynosi maksymalnie 20 godzin przez cały okres realizacji umowy, w tym 15 godzin asysty merytorycznej w formie zdalnej oraz 5 godzin asysty merytorycznej stacjonarnie, przy czym asysta świadczona stacjonarnie będzie obejmować niepodzielną pięciogodzinną sesję. Usługa asysty merytorycznej w opcji będzie realizowana na takich samych zasadach jak asysta merytoryczna w zamówieniu podstawowym. W przypadku gdy Zamawiający nie zrealizuje asysty w planowanej liczbie lub kwocie Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji zleceń w ww. zakresie, w tym odszkodowanie za utracone korzyści.