2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermanagementsysteem
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het leveren, implementeren, beheren, verder ontwikkelen (inclusief innovaties) en onderhouden van een LMS als SaaS-oplossing voor de MBO studenten van opdrachtgever. De doelstelling van de aan te besteden opdracht is dat de inzet van een LMS leidt tot goede ondersteuning van, in het bijzonder docenten, praktijkbegeleiders (en andere betrokkenen in het werkveld) en studenten bij leeractiviteiten. De omvang van de opdracht is uit te drukken in het totale aantal gebruikers. Dit bedraagt alle MBO studenten en docenten van opdrachtgever. Het gaat daarbij om circa 3.750 gebruikers op moment van schrijven. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1