791179-2025 - Ergebnis
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Translokacja wybranych materiałów archiwalnych z Archiwum Państwowego w Szczecinie do Archiwum Państwowego w Szczecinie Oddział w Międzyzdrojach i Archiwum Państwowego w Bydgoszczy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTranslokacja wybranych materiałów archiwalnych z Archiwum Państwowego w Szczecinie do Archiwum Państwowego w Szczecinie Oddział w Międzyzdrojach i Archiwum Państwowego w Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi translokacji materiałów archiwalnych (dalej zwanymi archiwaliami) z Archiwum Państwowego w Szczecinie, dalej zwanego Zamawiającym, z budynku zlokalizowanego przy ul. św. Wojciecha w Szczecinie do lokalizacji docelowej w Archiwum Państwowym w Szczecinie Oddział w Międzyzdrojach, Biała Góra 7 i Archiwum Państwowym w Bydgoszczy przy ul. Wiślanej 27. 2. Przedmiot umowy obejmuje translokację materiałów archiwalnych przechowywanych w magazynie w Szczecinie przy ul. św. Wojciecha 13, w ilości ok. 2 683,46 m.b., oraz 11 500 jednostek map o nietypowych wymiarach (120 000 szt. arkuszy) oraz szaf metalowych kartograficznych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung483179-2025
Interne KennungDAG.261.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i nast. ustawy Pzp. 2. Do udzielenia przedmiotowego zamówienia publicznego stosuje się przepisy dotyczące usług. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tzw. „procedurę odwróconą”), zgodnie z którą w pierwszej kolejności zostanie dokonane badania i oceny ofert, a następnie Zamawiający dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem przez wykonawcę wizji lokalnej. Powyższe wynika ze specyfiki budynku w którym mieści się Archiwum Państwowe w Szczecinie. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, nie ma rampy, jak również zadaszenia drzwi wejściowych. Warunki usytuowania samego archiwum, w którym przechowuje się akta archiwalne są bardzo wymagające i specyficzne, a ich opisanie nie odda w pełni charakterystyki obiektu i związanych z tym utrudnień. Tym samym Zamawiający wymaga, aby potencjalni wykonawcy dokładnie zapoznali się z warunkami w jakich będzie świadczona usługa objęta przedmiotem zamówienia. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79921000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001