See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Płużnica na rok 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Płużnica w roku 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1194228
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001