See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-025 Mobilní kondenzační vysoušeč
Beschreibung: Předmětem VZ je dodávka 3 000 ks nových mobilních kondenzačních vysoušečů (elektrických odvlhčovačů vzduchu) včetně europalet, na kterých budou vysoušeče uloženy do maximální výšky 180 cm. Vysoušeče jsou určeny ke snížení vlhkosti ve vzduchu v různých místnostech, sklepích, výrobních provozech či po živelních pohromách. Součástí dodávky je také proškolení obsluhy v místě plnění v rozsahu 4 hodin pro min. 6 osob. Předmět VZ je rozdělen na 3 (tři) části: 1. část VZ: Vysoušeč typ I - 1 000 ks 2. část VZ: Vysoušeč typ II - 1 000 ks 3. část VZ: Vysoušeč typ III - 1 000 ks
Interne Kennung: 04132/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39721320 Lufttrockner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Vysoušeč typ I - 1 000 ks
Beschreibung: Předmětem 1. části VZ je dodávka vysoušečů typ I - 1 000 ks.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: 3. část VZ: Vysoušeč typ III - 1 000 ks
Beschreibung: Předmětem 3. části VZ je dodávka vysoušečů typ III - 1 000 ks.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0003
Titel: 2. část VZ: Vysoušeč typ II - 1 000 ks
Beschreibung: Předmětem 2. části VZ je dodávka vysoušečů typ II - 1 000 ks.
Interne Kennung: 2