2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/D/37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001