See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cestou uhlí a železa – stavební a restaurátorské práce Hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací a souvisejících činností v Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích, Vinařice 56 (areál je zapsán v Ústředním seznamu kulturních památek ČR pod č. ÚSKP 10045/2-4294 uhelný hlubinný důl Mayrau). Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části, a to Část „A“ Veřejné zakázky: Lampovna, Kompresorovna a Těžní věž Mayrau a Část „B“ Veřejné zakázky: Stavební úpravy v suterénu objektu č. 21. Podrobnější specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část „A“ Veřejné zakázky: Lampovna, Kompresorovna a Těžní věž Mayrau
Beschreibung: Předmětem části „A“ Veřejné zakázky jsou stavební práce a související činnosti v objektech Lampovny, Kompresorovny a Těžní věže Mayrau (III. etapa) dle projektových dokumentací v Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích, Vinařice 56 (areál je zapsán v Ústředním seznamu kulturních památek ČR pod č. ÚSKP 10045/2-4294 uhelný hlubinný důl Mayrau). Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0002
Titel: Část „B“ Veřejné zakázky: Stavební úpravy v suterénu objektu č. 21
Beschreibung: Předmětem části „B“ Veřejné zakázky jsou stavební práce a související činnosti v suterénu objektu č.21 dle projektové dokumentace v Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích, Vinařice 56 (areál je zapsán v Ústředním seznamu kulturních památek ČR pod č. ÚSKP 10045/2-4294 uhelný hlubinný důl Mayrau). Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Část B