2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klimatizace salonu cestujících pro vozy 15T II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výběr dodavatele, který by dovybavil I. sérii (123 vozů) tramvají typu ŠKODA 15T for City požadovaným systémem klimatizace prostoru cestujících. Účelem zakázky je dlouhodobý záměr DPP k rozšíření počtu klimatizovaných tramvajových vozů z důvodu zvýšení komfortu pro cestující. Bližší informace naleznete v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622000 Eisenbahn- und Straßenbahnpersonenwagen und Oberleitungsbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42512000 Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. odst. 4.2 Zadávací dokumentace