791277-2025 - Ergebnis
Belgien – Baumpflege – Raamovereenkomst: onderhoud van diverse bomen binnen grondgebied Knokke-Heist
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst: onderhoud van diverse bomen binnen grondgebied Knokke-Heist
BeschreibungRaamovereenkomst: onderhoud van diverse bomen binnen grondgebied Knokke-Heist
Interne KennungPPP07M-2753/5837/2025/2753/CON/EV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/2753/CON/EV 1_1